| FlorescuBianca a întrebat:

Pot sa-mi fac si eu abonament la telefon daca am viza de flotant?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cite stiu, nu se accepta decit domiciliul stabil, dar ca sa fii sigura, suna la relatii cu clientii in reteaua in care vrei sa faci abonament(exemplu" *222 la Vodafone), este gratuit si intreaba.Mult noroc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abonament poti face, dar nu pe resedinta unde ai viza de flotant; decit daca proprietarul accepta sa iti treca acel domiciliu in acte.Trebuie sa faci dovada domiciliului stabil.

| FlorescuBianca explică (pentru anonim_4396):

Eu stau in camin si sunt studenta si credeam ca ma pot duce cu contractul de la camin, cu buletinul si cu viza de flotant. Asa nu merge?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlorescuBianca):

Din cite stiu, nu se accepta decit domiciliul stabil, dar ca sa fii sigura, suna la relatii cu clientii in reteaua in care vrei sa faci abonament(exemplu" *222 la Vodafone), este gratuit si intreaba.Mult noroc.