| lulululu a întrebat:

Pot sa scot buletinul cu o saptamna inainte sa implinesc 14 ani? Sau exista o perioada limitata. mi-a spus o colega ca numai dupa ziua in care implinesti 14 poti straight face si nu stiu daca sa ma mai invoiesc de la scoala sau nu?
dau funda straight face

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Mie mi-l facuse cu o luna inante sa implinesc 14 ani pentru ca aveam nevoie de pasaport si mi-a dat voie comandantul sa mi-l fac, dar in rest nu se poate decat dupa ce implinesti 14 ani

1 răspuns:
| FanMJJ a răspuns:

Pai buletinul il scoti dupa 2 saptamani de la depunerea actelor