| corina977 a întrebat:

Pot urma o cura de slabire cu apa plata? daca da in ce cantitati?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Nuuu.happy astfel de situatii extreme intr-o cura de slabire pot afecta sanatatea sau chiar mai rau organismul sa o ia razna si poti sa te ingrasi si mai multstraight face am aici un sfat care nu e nici prea usor nici prea greu insa cu vointa se poatehappy incearca banane cu laptehappy de dimineata la pranz si seara acelasi lucru. e cam greu dar daca tu ai dat startul la o cura numai cu apa plata cred ca aceasta va fi numai buna pentru o luptatoare ca tinehappy aceasta cura se tine cat timp crezi tu de cuviinta deci nu are limite insa rezultatele se vad din primele 4 zile. un rol foarte important il au cei minimum 2 l de apa pe zi.sau mai bine ceai pentru curatarea organismuluihappy ce preferi... si daca crezi ca poti cel putin 30 min pe zi de miscare gen exercitii simple: abdomene, flotarietc. poti cauta pe internet mai multe exercitiihappy sper ca te-am ajutat si crede-ma cura aceasta este foarte buna. nu are rost sa te imbolnavesti. poti sa slabesti usor si sanatos te pup! funditaaaaapuppy dog eyes?:*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat