| DobrescuMatei a întrebat:

Poti cumpara un vape de pe eMAG fiind minor? Stiu ca, curierul iti cere buletinul la livrare, dar poti cere sa ti se livreze la easybox

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti numai daca faci cont fake, declarand minciuni ca ai peste 18 ani, dar riscul este mare ca curierul sa nu-ti dea pachetul, fiindca poate sa-ti ceara buletinul si sa vada ca nu ai peste 18 ani, fiind ILEGAL.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti cere nici curierul buletinul ca nu pre are voie sa te legitimeze.
insa da, poti comanda la easybox

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca poti! Cand ajungi la sectiunea plata acolo vei alege ca platesti online iar livrarea sa se faca la easybox!
Daca nu vezi optiunea asta atunci acel produs nu se poate livra la easybox!

| Furnicuta000 a răspuns:

S-a schimbat legea si nu stiu eu sau de cand cere curierul buletin? Pe el il intereseaza sa scape de colet si sa-si ia banii