| Zumbalaarebeca a întrebat:

Poveste despre Mama:X pe profil la mine intrati pe blog si spuneti ce parere avetihappy

Răspuns Câştigător
| MoRtY a răspuns:

Este super! Ce pacat ca majoritatea copiilor chiar sunt asa, unii dintre ei care nu au mame si-ar dori o mama doar ca sa o imbratiseze, sa poata simti aceea afectiune care iti poate fi daruita doar de o mama.Imi place foarte mult povestea si o voi propune si altor prieteni.happy

1 răspuns:
| ViseMaicăVise a răspuns:

Desi o stiam de ceva timp, inca ma impresioneaza.In unele cazuri mama ne ofera tot ce avem nevoie iar noi n-o respectam cat traieste si ne dam seama prea tarziu.Trist,dar adevarat!