| Cristi_1137 a întrebat:

Povestea este aceasta, eu am iubit o fata mult...prietena mea de acum 1 an, si dupa ce ne-am despartit, a trecut ceva timp si am ajuns in acelasi liceu amundoi, ce pot zice, eu o iubesc si acum si as vrea sa fiu cu ea. Dar din pacate ea este de curand cu un baiat(tot de a 9a) pe care il cunosc prea putin, si chiar si pe mess cand vad acele statusuri de la ea ca il iubeste simt ca as sparge monitoru sad deci am o stare ciudata de 2 zile incoace. Oare ar trebui sa ii zic ce simt? cand sa fac asta daca e cu baiatul ala. S-au sa ii dau ignore? si sa incerc sa o uit? mentionez ca suntem de aceeasi varsta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Cristi_1137 explică:

Am uitat sa mentionez ca in timp ce nu am mai fost impreuna am fost foarte apropiati ca prieteni(conversatii foarte lungi pe mess) etc.

| Cristi_1137 explică:

Pai am fost si cu alta intre timp si a dat cateva semne de gelozie dar din pacate ea a ramas tot cu acel baiat. Va multumesc de sfaturi

| keytleen a răspuns:

Daca sta treaba asa te sfatuiesc sa o uiti,nu are rost sa iubesti o fata care nu te iubeste, tu trebuia sa-i zici dupa cateva zile dupa ce v-ati despartit ca nu ai putut sa o uiti si ca ai mai dori o sansa cu ea. Poate atunci se baga din nou cu tine.Te sfatuiesc sa stai departe de ea si so lasi in pace.SAU FAO GELOASA CU ALTA FATA SI ATUNCI STII SIGUR DACA TE MAI IUBESTE, daca ea da vreun semn ca te iubeste spune-i si gata