| iZe. a întrebat:

Povestiti o intamplare palpitanta din viata voastra.

3 răspunsuri:
| Bucatarul.com a răspuns:

Am fost odata la toaleta, si exact cand sa termin ce crezi... Oroareeeee, nu mai era hartie, si acum sunt traumatizat din cauza asta, aveam de gand sa vizitez un psiholog! big grin

| deffect a răspuns:

Eram in tren cu un var si trebuia sa mergem la wc, in fine ajungem acolo, dar nu gasim wc.Coboara o femeie de la etajul superior(trenu era sageata albastra) si o intrebase var`miu unde e wc`ul, iar femeia zice in spatele vostru laughing si cand m`am uitat infata o fata radea happy cared ca de noi laughing. Cea mai palpitanta intamplare a mea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ieri, in ora de engleza, profa nu venise ...si eu am vrut s aii trimit prietenului meu un mesaj cu "Te iubesc. ". Si cand sa trimit ghici ce imi apare pe ecran, " rea? " scris cu un gri deschis, ies eu din mesaje, aparea si pe desktop'ul telefonului straight face, au vazut si colegii si cand inchid telefonul si il deschid [ e cu sine ] nimic nu mai era.