| anonim55555555555 a întrebat:

Prajiturica baarni ingrasa?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pantera30 a răspuns:

Ingrasa daca e in exces si cu cat mai mmulti aditivi alimentari adica E-uri cu atat ingrasa pentru ca creste si pofta de mancare si de la astea nu te saturi si tot ai mai vrea una.

| VelaJohnny a răspuns:

Depinde de cantitatea ei si de metabolismul tau, eu cu greu m-as ingrasa de la ea, nu is genul care sa se ingrase, tu poate da thinking

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă mănânci 1-2 bucăţi pe săptămână, atunci NU îngraşă!
Dacă consumi multe, sau zilnic, atunci îngraşă...
http://www.alegesanatos.ro/......a-127.html

Toate cele bune!

| Rakanishuu a răspuns:

In cantitate excesiva, ingrasa. Poti verifica si, daca masori asa atenta caloriile, le dai jos cu 10 minute de sport. Sau 15, sau 20. depinde cat de multe contine. Desi, este doar o prajiturica, nu este foarte nimicitoare.

| darrio2007 a răspuns:

Daca exagerezi cu ea, da, ingrasa.

| peperonies a răspuns:

Da

| OnuOnulică a răspuns:

Corect e "barni". Și nu, nu îngrașă dacă mănânci cu măsură.