| koool a întrebat:

Preferati baieti cu parul lung ( pana la ureche ) sau baieti cu parul scurt ( adica normal )
As vrea si eu sa imi las parul mai lung, dar mama nu ma lasa; dati-mi ideii sa o conving sa ma lase cu parul mai lung rolling eyes!
Ofer fundita >:-

6 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Pai eu cred ca baietii cu parul lung sunt mult mai draguti, ma rog. nu chiar asa lung. Ceva in Genu :
http://i754.photobucket.com/albums/xx186/thegreenrabbit/1285404338201_f.jpg

Cat despre mama ta, bate-o mereu al cap ca asta esti tu si e viata ta, nu trebuie ea sa se bage mereu. Spune-i ca o data si o data ea nu iti va mai spune tie ce sa faci si nu ar fi rau sa taca si acum.
Eu am batut-o pe mama la cat vreo 3 zile ca e viata mea si fac ce vreau cu ea ca sa ma lase sa ma vopsesc in 3 culorii :))
Oricum nu-i arata ca te lasi batut si o asculti cand iti spune sa nu til lasi lung, arata-i ca ea se oboseste degeaba zicandu-ti toate alea ca tu faci cum vrei. Si ai sa vezi ca dupa nu o sa-ti mai fie ca o "dadaca". La mine merge :">

| Rallu a răspuns:

Pai imi plac si cei cu parul mai lung si cei cu parul mai scurt. Depinde si de baiat. Adica daca esti frumos si nu stii sa te comporti esti praf, pai ce sa zic... bafta! si spune`i mamei tale ca asta`i stilu tau, asta iti place, nu vei fii altul daca o sa iti schimbi freza. Sa speram ca va intelege!
Bye:*

| Wowhow a răspuns:

Baietii cu parul ceva mai lung sunt cei mai draguuuuti...(daca li se si potriveste)

| miruna013 a răspuns:

Spune-i ca asa ii la moda acum si ca fetelor le plac baietii cu parul mai lung sau ii poti spune ca acum vine iarna si o sa-ti tina de caldlaughing

| g3orgiana16 a răspuns:

Nust mie imi plac baieti si cu parul lung\scurt :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i a oricum ai arata caracterul tau nu se va schimba si ca tu faci ceea ce simti!