| Hauhauhau a întrebat:

Preferati sa invatati de dimineata sau dupa-amiaza?

6 răspunsuri:
| Limo a răspuns:

Dupa-amiaza.

| marinaforic a răspuns:

Eu invat dupa=amiaza dar as vrea dimineata, asa mi se pare ca pierd toata ziuahappy

| DakotaRoyse a răspuns:

Dimineaţă

| iDplm a răspuns:

Eu fac scoala de la 13-19...invat dimineata, deoarece mintea imi este proaspata iar eu sunt fresh. Deschide geamul putin dimineata si oxigeneaza-te.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Imi e indiferent,acum invat dimineata,si pot spune ca nu am deloc timp liber, asa cum se spune, pentru ca imi pierd ziua dormind.

| anonima20 a răspuns:

Eu prefer dupa amiaza.dar acum invat dimineata si e aiurea...sad