| Deny2294 a întrebat:

Presupun ca ati auzit de concursul de la disney pentru Ipad-ul semnat de Ross Lynch, vreau sa stiu ce trebuie sa faci ca sa castigi? pe ce site trebuie sa raspunzi pentru a castiga? si are legatura cu Facebook-ul? Pentru ca in reclama zicea de disneychannel.tv dar am intrat si nu am gasit. Vreau sa aflu inainte sa inceapa filmul. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| alexim14 a răspuns:

Va aparea diseara pe la ora 8 cred ca, dupa ce e reluarea din film, asa scria pe un blog despre plaza adolsecentilor, astept si eu

| patrick2000 a răspuns:

Nici eu nu stiu!

| Dut_Vladu-yo_1992 a răspuns:

6 placi