| ºPishcotº a întrebat:

Prietena mea are un iubit gelos... ea ar trebui sa se duca la mare 3 zile cu niste prieteni (sunt mai multi baieti decat fete) Ce sa faca sa se duca sau sa nu sa duca?

5 răspunsuri:
| Micuţa a răspuns:

Buna! Eu zic sa se duc. stii, cateodata avem nevoie de tim[ liber cu prietenii nu doar mereu cu iubitul-iubitul-iubitul. Chiar da e foarte gelos, o inteleg si pe ea, dar eu cred ca atata merita si prietena ta kiss

| vanessa_6993 a răspuns:

Normal sa se duca sa se distreze si asta nu e iubit daca nu are incredere in ea

| VincentVlnt a răspuns:

Baiatul e gelos pentru ca o iubeste mult happy cel putin asa stiu eu xD o sfatuiesc sa ii spuna ca intelege ca tine la el si ca nu are nici o relatie cu ceilalti big grin ( nu inteleg dc sa nu vina si prietenul ei ). Sper ca te-am ajutat big grin

| Narcisika a răspuns:

Pai daca se duce se va certa la intoarcere cu prietenul sau. Deci parerea mea este sa il ia si pe el sau sa nu se duca. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se duca si daca el chiar ar iubio nu ar trebui sa fie mereu gelos