| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna este indragostita. Acest baiat stie ce simte ea dar (dupa parerea mea) nu o vede decat ca pe o prietena foarte buna. El pana acum era singur dar am vazut pe facebook ca a intrat intr-o relatie.
Acum nu stiu ce sa fac... daca nu e adevarat? Daca el nu a glumit si chiar are prietena? Dar intrebarea cea mai importanta : sa ii zic prietenei? Stiu ca o sa sufere...(mentionez ca a mai suferit din cauza lui. ea fiind indragostita din iarna)

3 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Tu incearca sa o convingi sa nu se imi gandeasca la el, spune-i sa incerce sa-l uite pentru ca nu merita sa sufere pentru un baiat... Si eu am avut o prietena in aceeasi situatie si i-am spus ca acest baiat nu merita. Vorbeste cu ea despre alti baieti si poate o sa gaseasca pe altcineva.winking Tu nu ii spune ca acel baiat are o relatie. Las-o a afle singura. De aceea sun t prieteni sa palngi pe umarul lor si sa le fii aproape. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| Aditzu a răspuns:

Pai spune-i, si arata-i si profilu aluia de facebook sa nu zica ca vrei sa o pacalesti sau alte chestii, sa vada cu ochii ei.
mai bine sa sufere putin acum decat sa stea sa nu stie ce se intampla. bft

| KidutzuLuvv a răspuns:

Buna
Eu zic sa o lasi pe ea sa afle?
Tacerea e de aurhappy
dupa parerea mea
dc sa ii dai tomai tu vestea proasta?batting eyelashes
asteapta sa aflebig hug
te pup