| hsr a întrebat:

Prietena mea e trista iar eu vreau sa o inveselesc. vreau repede niste solutii va rogg. dau funda pentru metoda care a functionat

Răspuns Câştigător
| Tr3iii a răspuns:

Iesi cu ea la un suc, cheamola tine acasa pune muzica linistita si intreab-o dc e trista, intreab-o daca ai facut tu ceva etc...SUCCES

2 răspunsuri:
| Delicioasa_9940 a răspuns:

Pai qandestete ce-i place ei cei mai mult si fai lucru acela. happy

| EsarfaRozZ a răspuns:

Pai iesiti la un suc, faceti diverse lucrui care va plac amandurora...big grin