| Miki_5838 a întrebat:

Prietena mea l-a vazut pe prietenu meu acum cateva zile pupandu-se cu o alta fata, l-am intrebat pe el si zice ca nu e adevarat. Nu stiu pe cine sa cred pentru ca prietena mea e cam geloasa pe mine ca sunt cu el dar poate minti si el... voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cheia succesului in astfel de cazuri sunt detaliile.Afla de la ea un detaliu, afla de la el unul si pune-le cap la cap. Mincinosul va iesi la iveala in urma unei banale deductii logice

3 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna. poate ca te minte prietena... poate ca el... pune-i fata-n-fata si vezi cu reactioneaza.
sau prefa-te ca nu-ti pasa happy

| sexychick_4075 a răspuns:

Cred ca trebuie s auiti toata aceasta chestie. Daca el chiar s-a pupat cu acea fata o va mai face si u vei afla, dar daca nu inseamna sa nu mai ai incredere in fata aia.CRedema toate fetele la varsta asta sunt prietene cu toate dar pe la spate nu mai stiu cum sa ii fac arau celeilalte. fundita? :d

| Miha1308 a răspuns:

Sincer eu zic sa nu te iei dupa gura lumii ci dupa ceea ce simti u.Atata timp cat prietenul tau nu ti-a dat motive sa te indoiesti de el nu o face.Lumea este rea de multe ori...