| EdyakaSmoke a întrebat:

Prietena mea nu l-a uitat pe fostul si spune ca se simte mai atrasa de el de cat de mine dar a spus ca pe mine ma iubeste si ca ma vrea sotul ei! Ce sa fac, si eu o iubesc, si eu vreau sa fie sotia mea?

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Prietena ta nu are ce cauta cu ganduri de casatorie daca inca se gandeste la fostul. Desi vrea sa para ca e sincera spunandu-ti asta, nu e sincera cu ea insasi si nu stie ce vrea. Zic sa nu te grabesti la un pas atat de important pana nu lamuriti situatia.

| Cσcσ a răspuns:

Nu va mai ganditi la casatorie. E clar ca ea este cu gandul la fostul ei iubit. Cand spune ca se simte atrasa de el inseamna ca nu l-a uitat si, posibil, il iubeste pe el. Cand iti spune tie lucrul asta, adica "te iubesc", cel mai probabil se gandeste la el.

| Agiei a răspuns:

Poti sa-mi spui cati ani aveti amandoi?