| Cantemir_Burete_1971 a întrebat:

Prietena mea pare activa pe messenger, dar se pare că nu a văzut mesajul se poate să nu fie activa?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, de obicei mai apari activ un timp dupa ce iesi de pe mess.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu imi las facebookul si messangerul tot timpul deschis, deci eu apar tuturor activa chiar si atunci cand dorm, dar asta se stie deja ca atata vreme cat nu te deloghezi potis aramai activa ore indeungate, deci nu mai sta cu ochii pe prietena ta, ca poate dorme demult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, beculetul verde mai rămâne activ vreo 5minute.