| Valerica_6851 a întrebat:

Prietena mea s-a sarutat in holul scolii in timp ce trecea directorul! Iar miine seara diriginta va organiza adunare de parinti! Prietenii mele ii e frica ca su nu afle mama despre asta!

ajutati-ma ce sa-i spun

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Si crezi ca directorul se duce repede la diriginta sa-i zica? Stie directoru de la ce clasa esti?straight face Fii degajat...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Te referi o sedinta nu adunare, pai prietena ta ar c-am trebui sa aiba grija unde se saruta, mai ales ca la scoala sunt atatia profesori care stau cu ochii pe voi. Poate nu o sa afle, iar daca afla nu stiu ce sa zic sper sa nu pateasca nimic rau.

| dya a răspuns:

Ana-Maria are perfecta dreptate in ceea ce zice...Nu ar mai trebui sa se sarute asa in locurile publice mai ales la scoala...caci poti sa ai multe probleme. Ar trebui sa ii spui ca poate nu o sa zica nimic diriginta la adunare, incearca sa o linistesti.

| Just kidding a răspuns:

Daca cumva afla mama ei, sa ii spuna ca sigur o confundat-o straight face ca nu era ea aia!

| DenisaMetal a răspuns:

Incurajeaz-o fii alaturi de ea.

| :X:X a răspuns:

Hopa... zii sa aiba grija unde se saruta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca directorul nu stie in ce clasa era prietena ta. Dar daca totusi afla mama ei, ar fi o ocazie buna sa deschida subiectul "relatii" cu mama ei, sa ii spuna despre prietenul ei si, evident, sa promita ca nu se mai saruta pe holurile scolii, ci asteapta pana dupa ore happy