| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Prietena ta cea mai buna sau baiatul pe care il iubesti enorm si lumea din jurul lui? Pe cine a`ti crede? straight face

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca ti-ar fi prietena buna, nu te-ar pune sa alegi.

| Rockart a răspuns:

Trebuie analizată bine situaţia. Dacă o numeşti *cea mai bună prietenă* automat o cunoşti îndeajuns de bine încât să îţi dai seama dacă poţi avea încredere în ea şi dacă are dreptate. Şi dacă are dreptate prietena, oricât l-ai iubi pe respectivul, e doar un alt băiat. Băieţi găseşti, dar prieteni adevăraţi... cam greuţ.

| Bemineever a răspuns:

Depinde de context...eu tot pe prietena mea cea mai buna, chit ca prietenul meu ma iubeste! Am patit-o o data si pana la urma tot prietenul meu m-a mintit.Dar cred ca ar trebui sa afli singura despre ce e vorba, sa nu te increzi in nimeni.Cine stie, poate pana la urma amandoi au complotat mintindu-te! Afla singura care-i situatia si nu astepta raspunsuri care ar putea fi minciuni!

| anitza2000 a răspuns:

Eu as crede pe persoana pe care o iubesc enorm si lumea din jurul lui, dar iubirea e oarba deci e foarte posibil sa nu fie cea mai buna varianta

| exya_5295 a răspuns:

Pana si cea mai buna prtetena te poate trada asa ca incearca sa afli singura adevarul bafta!

| SweetSacrifice a răspuns:

Pe nimeni.Am invatat ca nu trebuie sa cred in nimeni. Incearca sa afli tu, nu sa crezi in altii.

| ady6 a răspuns:

Fara dovezi pe nimeni
si mai ales sa nu ai incredere in prietena cea mai buna poate fi geloasa...
funda?