| NeSSye a întrebat:

Prietenul m-a pus la alegerea intre el si prietena mea (pe care o socot de cea mao buna). Ce sa fac ii iubesc pe ambii? ajutati-ma sa fac o alegere corecta?

Răspuns Câştigător
| elNino212 a răspuns:

Pe mine m`a parasit prietena mea pentru ca prietena ei cea mai buna i`a impus aceeasi chestie, ori eu ori ea, si ghici cine a cazut? Nu stiu de ce toata lumea vede ca baietii ar fi problema. gandeste-te asa: el banuiesc ca este genul tipului gelos, si ii este foarte greu sa se obisnuiasca cu ideea ca petreci mai mult timp cu prietena ta decat cu el, pe el asta il macina si asta l-a adus sa te puna in postura asta. Vorbeste cu el, fal sa inteleaga ca el e iubitu si ea e prietena si daca accepta bine, daca nu ii poti spune ca nu te merita. Succes in decizia ta! big grin

5 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Depinde de tine.Inseamna ca nu te iubeste cu adevarat daca te-a pus sa alegi.Acest lucru e o dovada de nesimtire si egoism din partea lui.Acum alegerea o faci tu si doar de tine depinde, dar gandeste-te bine : iubiti vei mai avea, el nu este nici primul si nici ultimul.si baieti gasesti la orice pas.dar o prietenie adevarata rar o intalnesti si atunci trebuie sa o pretuiesti.Gandeste-te bine! Succes!

| AnGeL a răspuns:

Daca te-a pus sa alegi nu se gandeste la binele tau prea mult
eu as alege-o pe prietena mea
daca el te iubeste nu te pune sa faci asemenea alegeri

| NeSSye explică (pentru AnGeL):

Posibil dar detzi stii ce fel de prietena amtongue

| AnGeL a răspuns:

Asta nu ai specificatlaughing

| DeeaCrissTina a răspuns:

Trebuie sa o alegi pe prietena ta, un prieten adevarat nu te-ar pune sa alegi, oricum cred ca o sa mai ai de aface cu 1.000.000 baieti, prietena ta sunt sigura ca nu te-ar pune intr-o astfel de situatie, dar depide daca si prietena ta de incredere, daca e ar fi
mult mai bine sa o alegi pe ea, ca prietenele de incredere sunt foarte rare big grin. Sper sa te ajut love struck.