| diana_4350 a întrebat:

Prietenul meu a pus punct relatiei din cauza timiditatii melecrying, eram prea rusinoasa fata de el, imi era rusine sa stau la el in brate, s-au sa il pup, el trebuia sa faca acest pas pentru ca mie imi era rusine sa il facsad.
Am fost impreuna 4 lunisad, imi este greu fara elsad
As vrea sa ma impac cu el dar el a spus ca numai vreacrying
Ce as putea face ca sa reusesc sa ma impac cu el si sa ii demonstrez ca nu o sa imi mai fie rusine fata de el, pentru ca abia acum am realizat ca am gresitcrying si vreau sa ma schimsad
Deci ce sa fac?sad

4 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

Wow.4 luni :-o.recordlaughing fara suparare.Tu in loc sa alergi dupa el, incearca sa ii dai peste nas si sa fii cu altu' si incearca sa ii demonstrezi ca nu mai esti rusinoasa cum erai si ca esti mai "barbata".O sa vrea singur sa vina la tine! Garantez :*! Bafta!

| MajoretahaAngel a răspuns:

Pentru inceput sa ii demonstrezi ca nu mai esti timida si sa il lasi ceva timp, o sa vada ca nu este mai bine fara tine si va vrea sa fiti din nou impreuna:dFunda?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Kitty654 a răspuns:

Tu esti mai rusinoasa iar el e opusul tau din cate imi pot da seama. Poate ca e mai bine asa si poate ar trebui sa iti gasesti un prieten ca si tine. O sa iti dau un sfat daca vrei foarte mult sa va impacati :
Cand treci pe langa el pupa-l si cereti scuze poate isi va schimba parerea. Bafta