| ionutsialina a întrebat:

Prietenul meu are o iubita de 6 ani, am aflat de curand dar nu recunoaste, zice ca au terminat demult, dar eu simt ca ma mainte si el vrea sa facem dragoste dar eu nu vreau, insista prea mult la chestia asta... ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Si mai stai cu el?
Desparta-te de el ca sta cu tine doar ca vrea sa se culce cu tinewinking!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

E clar ca e doar pe interes.Cel mai bine e sa il lasi si sa treci peste ca daca o faci cu el mai mult cu sigur o sa regreti mai tarziutongue

| ChangeYourLife a răspuns:

In locul tau daca as afla ca iubitul meu a re o iubita si ca insista intruna sa facem dragoste m-as desparti de el dar asta este doar parerea mea tu trebuie sa alegi

| ionutsialina explică (pentru ChangeYourLife):

Mersi mult o sa tin contlove struck

| ionutsialina explică:

Si acesta se poarta frumos cu mine zice ca numai are treaba cu ea dar insisita prea mult cu dragostea...

| anamaria981998 a răspuns:

Scuzati-ma, dar nu am inteles intrebarea... Iubita prietenului tau are 6 ani laughing?