| angelinthedark a întrebat:

Prietenul meu nu imi spune intr-una ca ma iubeste, dar are momente cand imi spune si atunci incepe cu tot felul de alinturi si chestii de astea, imi zice ca sunt viata lui, ca ma iubeste mult, ca sunt sufletul lui, etc...nu stiu, oare dc uneori il apuca asa chefu sa imi spuna, sa ma ia in brate, sa ma sarute toata, bine ca si asa in general o face, imi zice ca ma iubeste, e tandru, dar are momente in care pur si simplu nu pot sa il dezlipesc de langa mine, adv e ca si mie imi place dar ma intreb de ce oar eu fi asa?

7 răspunsuri:
| Mădălina_2296 a răspuns:

Chiar te iubeste. Fii fericita alaturi de el. Altele chiar isi doresc asa prieten, tandru si iubitor.

Fiti fericiti si iubiti-va mult :*

Elianna
| Elianna a răspuns:

Te iubeste.Nu vezi bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei laughing omu mai are momente si de tandrete sa stiitongue nu mereu poate fi asa :X depinde de stare:XIubitiva mult:X

| anemary1987 a răspuns:

Vezi ca poate sa fie si putin smecheras sa-ti spuna ca te iubeste si sa fie dragastos doar ca sa te faca sa te culci cu el (asta daca nu cumva ai facut-o)iar daca nu ai facut-o inseamna ca pur si simplu te iubeste. Te miri de ce esti asa? Nu trebuie sa intri in panica pur si simplu esti mai rece dar totusi nu exagera cu "raceala" asta deoarece el sa nu creada ca ai pe altcineva sau ca nu ai sentimentefata de el.

| unione a răspuns:

Pt, ca e fan Florin Salam.

| gigiro a răspuns:

S-ar putea sa-l exciti foarte tare, probabil ca-i place foarte mult de tine, dar daca ii place si corpul tau, il poti scoate din sarite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te iubeste.trebuie sa iti spuna chiar intr-una ca te iubeste? ca in reclama aia "te iubesc te iubesc te iubesc te iubesc te iubesc..."