| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Prietenul meu tot timpul imi vorbeste de niste vecine de ale lui, ca a fost cu ele la strand, ca le-a scos la suc sau ca lor le este frica de niste baieti si el le-a spus lor ca este cu ele ca sa le scape. A mai spus ca a stat cu ele in pat fara sa le faca nimic desi ele ar fi vrut.Eu ii spun sa nu mai vorbeasca despre ele si degeaba ca el tot asa facecryingNu stiu ce sa cred de ce vrea sa ma faca geloasa? Oare ar trebui sa ma despart de el?sad

Răspuns Câştigător
| MinnieHaha a răspuns:

Tocmai asta vrea sa vada(dupa parerea mea) Vrea sa vada daca esti geloasa si daca te-ai despartii de el pentru o mica,, gluma''. Incearca sa vb cu el si spune-i ca daca mai face asa te despartii de el. Vezi ce o sa zica, si apoi ia o decizie!
Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta cu fetele in pat imi aminteste de o intamplare. Un tovaras imi povestea de o vecina ca l-a chemat noaptea la el.
-Pai si de ce nu te-ai dus, ma fraiere? Vroia si fata sa... ii tii companie.Stii tusmug
-Pai nu ca imi era rusine
-?
-Stii tu
-Sa mor de imi dau seama
-Imi era rusine ca afla prietenele melerolling on the floor
Tipul se da mare crai.Asta e evident.Lasa-l tu cu vecinele lui.De ce sa vrei sa porti niste coarne cand poti sa stai cu un tip mai putin solicitat de sexul feminintongue

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa. e evident.am trecut printr'o situatie asemanatoare si ii spuneam sa nu mai vorbeasca de nu stiu cine, si prima dta a crezut ca glumesc. apoi am avut o alta discutie f serioasa despre sub asta si mi-a spus ca lui ii place sa ma oftice si sa nu ma supar din prstii din astea.asa ca nu ai de ce sa iti faci griji.ironizeaza si tu situatia sa vada ca nu te ambalezi din cauza asta si o sa cada singur in capcanahappy

| LoveAngel223 a răspuns:

Spune-i si tu ca ai fost cu un coleg la strand si ai stat si uh nu stiu cum cu el in pat sa vezi...

| LCD a răspuns:

Ce prostie! dar tu nu ii mai spune sa nu-ti zica. ramai indiferenta, ca atunci o sa se oftice si el. daca poti, si razi un pic.
asa ii arati cat esti de geloasa si disperata. mai da-i in papucu meu de "macho" ce sunt ei. numai asta stiu, sa se laude cu nimicuri

| !LuV! a răspuns:

Sincer
merg raspunsul lui onutzu, sunt de parere cu el.
dar pentru putin timp ioncerca sa te amuzi pe seama sub si daca tot continua cu 'vecinele lui'
iti gasesti tu altul, poate mai putin solicitat de fete (cum spunea onutzu)