| RoxAnana a întrebat:

Prietenul meu vrea sa mergem pe zapada asta in parc. Stiu ca ar putea fi romantic dar totusi ma gandesc la frig si la inotatul prin zapada +udat ca am ugg. Deci ce sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| simo_8168 a răspuns:

Eu zic mai bine s iesi macar juma de ora.
s nu se simta si el najpa.
nu cred ca ingheti acum vreo juma de ora
.
s te imbraci bine ce e mai frumos decat iarna.
craciun fericit!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar fi frumos sa te ducihappy e foarte frumos iarna in aer liber, mai ales in parc. Dar daca totusi vrei sa-l refuzi poti sa ii zici "iubire, dar e foarte frig in parc pe vremea asta, de ce nu mergem intr-un loc mai calduros si mai intim? in parc e multa zapada si e frig". Succes!

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu e o idee tocmai rea.Toti mergem in parc doar cand e cald. Dar iarna de ce n-am merge? straight face Mi se pare mai romantic si in plus nu-i asa de multa lume pe vremea asta.Bafta! :*

| pwp a răspuns:

Buna
pana la urma, te-ai dus?big grin

| Indian a răspuns:

Pei ai putea sa ii spui ca ai o idee mai buna si ca il inviti tu la o pizza sau altundeva.Nu ii spune direct,, bei nu vreau sa merg ca e zapada'' ca nu e frumos si te va crede o persoana plictisitoare.Invita-l in alta parte.Nu ti-as sugera sa ii spui ca ai treaba pentru ca sigur te va invita in alta zi si daca o sa vada ca il tot refuzi o sa isi faca o parere cam naspa despre tine.

| Larisa_7991 a răspuns:

Nu conteaza ca te uzi pe Ugg-uri.se usuca.la frig.trece cand ajungi acasa, innotatul prin zapada la fel te usuci repejor cand ajungi acasawinkingDar poate veti avea amintiri placute, ele raman intotdeauna, si sunt sigura ca va fi romantic, mai ales ca e asa frumos afarahee heeDistrati-va:*