| paramore a întrebat:

Prima mea postare la categoria asta;))aveti chef de ceva amuzant? intrati aici
http://www.horoscopdragoste.ro/compatibilitate-dupa-nume
si scrieti rezultatul dk vreti:-*

9 răspunsuri:
| ßέßέ a răspuns:

79% - Relatie foarte buna care are toate sansele sa va aduca amandorura implinirea. Va puteti gasi fericirea impreuna cu conditia sa va permiteti unul altuia momente de singuratate si sa va respectati pasiunile si interesele!

mersi :*

| Aηηy a răspuns:

60%

| Lyss . a răspuns:

90% - Intelegerea dintre voi este foarte buna pe toate planurile si impreuna puteti depasi toate obstacolele din drumul vostru! O legatura stabila si de durata care va aduce multe clipe fericite si momente pasionale in viata voastra.

| Onutssa a răspuns:

76%...perfect, super tare site-ul, mersi mult. laughing asta e la nume si la zodii e de 78% :X

| LittleDrop a răspuns:

73%

Va puteti intelege foarte bine amandoi cu conditia sa nu va incalcati unul altuia teritoriul. Relatia erotico-sexuala este buna, amandoi avand in comun fantezia. Este o relatie stabila ce ofera destul de mult confort afectiv. Fiti mai deschisi unul cu celalalt in privinta sentimentelor!

| paramore explică:

81%
Relatie si casnicie ideale! Desi initial sunteti amandoi usor neincrezatori, veti invata in timp sa va bazati unul pe celalalt, iar armonia dintre voi va evolua spre cote deosebit de inalte. Multumiti cerului ca v-a oferit sansa de a va intalni!hee hee

| kiss1 a răspuns:

Aveti pasiuni si interese diferite. De asemenea sunteti firi diferite! Invatati sa il lasati pe celalt sa isi expuna parerea, ascultati-l! Invatati de asemenea sa va respectati unul pe celalalt!
64 %.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare!
nume1: abcdefghijkl
nume2: zxvutsrponm
rezultat: 79% - "Relatie foarte buna care are toate sansele sa va aduca amandorura implinirea. Va puteti gasi fericirea impreuna cu conditia sa va permiteti unul altuia momente de singuratate si sa va respectati pasiunile si interesele!"
Probabil ca daca as mai fi insistat, ajungeam si la 100% :-))

Cine crede in compatibilitatea numelor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

83%

Va completati unul pe celalalt si aveti un limbaj al vostru in care va intelegeti parca din priviri. Timpul nu va face decat sa va intareasca legatura si convingerea ca ceea ce aveti este cu adevarat special.