| anonim_4396 a întrebat:

Primesti cablu de date la cumpararea telefonului noikia c1-01?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, primești.
http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-c1-01
Pa, pa.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Da, primesti. Si chiar daca nu primeai puteai sa cumperi de la acel mag de telefoanne. este in jur de 10 lei si 20 lei.
Nu este mai mult sigur.

| Rappaman a răspuns:

Da,cel putin eu am primit happy

| Monica_7286 a răspuns:

Da,primesti la orice telefon cumparat preimesti(sau majoritate tel.)

| andreifilip a răspuns:

Uneori da alte ori nu primest dar nu iti recomand un Nokia c1-01 iti recomand un telefon mai bun in jur de 400 RON Nokia 1680 c2 e mai bun si nu e o mare diferenta intre cele doua (DE PRET )