| anonim_4396 a întrebat:

Primul lucru care il vedeti la noi baieti care este fetelor de ex daca as veni la tine si te-as saruta ce ai face?

13 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Depinde. Te plac?

| oooooooo a răspuns:

Ti-as da o palma daca ma iei prin surprindere sau daca nu te cunosc deloc.

| catalina_2916 a răspuns:

Daca mi-ar place mult d u probabil k te-as lasa, dar dk nu te-as jignii si eventual ti-as trage si o palma...

| MADALINAAAA a răspuns:

Primul lucru, eu de ex, pe care il observ la un baiat sunt ochii, buzele, atitudinea... iar din ex tau, mie nu-mi plac baietii impulsivi, ci cei mai rafinati, care te iau mai usor...

| MADALINAAAA a răspuns:

Iar reactia mea nu cred ca ar fi una placuta...adica nu numai k nu m-as lasa sarutata, ci te-as jigni.mai ales dk nu te plac, sau nu te cun prea bine.

| ioanaa a răspuns:

Pai daca nu te cunosc, oare ai avea cum sa ma saruti?

| Sara a răspuns:

OBSEDATULE! TERMINA-TI TEMELE APOI VII SI TE JOCI PE NET. O INTREBARE BUNA. CREZI CA TE PLAC? ACCEPT ORICE BAIAT SA MA SARUTE? DA. DOAR DACA AI FI EDUCAT, SI NU ASA AROGANT.

| Uana_5406 a răspuns:

Daca te cunosc si nu te plac m'as uita foarte urat la tine. Daca nu te cunosc si nu te plac, ti'as da o palma. Daca te cunosc sau nu si te plac, te'as intreba de ce ai facut ce ai facut. Daca e un pariu? E GRAV!

Primul lucru ar fi parul si mutrisoara, dar daca respectivul e prost... degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-as palmui cu siguranta.

| raloosc a răspuns:

Poi eu de ex observ la un baiat ochii in primul rand(bineinteles fata si corpul apoi). Dar depinde adica daca este un fitos si nesimtit chiar daca arata ca un print renunt, doar daca nu se poate schimba in bine. Si in ex tau poate nu am face nimic, dar depinde de caz, daca te plac sau no...happy

| Andreea_8014 a răspuns:

Depinde. daca te plac. te-as lasa sh` nu ti-as face nimic daca nu ti-as trage o palma.Si ce vad eu la voi... ochii.

| blackkrose a răspuns:

Comportamentul...si cu siguranta ai primi o palma.

| teea_2182 a răspuns:

Primul lucru pe care il vad eu la un baiat e felul cum arata, ochii, parul, buzele (normal)...si daca ai veni la mine si mai saruta... daca nu te cun si esti destul de simpatic si arati bine probabil ca te-as lasa... da nu prea mult timp ca sa nu te obisnuiesti cu asta... daca te-as cun si nu te-as place...probabil vei simti o palma... daca nu te cun si arati ca naiba...si in cazul asta probabil vei simti palma meah pe fata ta... iar daca te-as cun si ai fi dragut te-as lasa sa ma saruti...