| simonafrumoasa a întrebat:

Primul - sarut al vostru
Prima - intalnire a voastra cum a fost?
cea mai frumoasa compunere primeste funda.

Răspuns Câştigător
| ILoveWeekends a răspuns:

La mine e mult de zis. Deci uite cum a inceput totul. am coborat intr-o zi din microbuz cand mergeam la scoala si m-am dus la prietenele mele. noi obisnuiam sa ne pupam pe obraz si dupa ce am salutat si ultima prietena a venit,, cineva'' care m-a sarutat pe obraz. eu credeam ca e o alta fata care ajunsese, dar nu! ca era chiar el! Mai tarziu m-am intalnit cu el. l-am intrebat de ce a facut asta si mi-a zis ca ma place si am recunoscut si eu ce simteam pentru el. Acum sunt intr-o relatie cu el si cred ca daca nu ar fi facut acest pas nu am mai fi fost acum impreuna.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, n-are rost sa scriu un roman.
Priml meu sarut a fost de vis. Chiar si acum cand ma gandesc la acea clipa ma trec fiori si au trecut 3 ani de atunci.
Iar prima intalnire a fost de neuitat: acele priviri timide si zambete inocente love struck

| AlyAleksandra a răspuns:

Nu are nici un sens sa scriu o compunere! A fost inexplicabil... minunat!

| Ironicnαme a răspuns:

Primul sărut a avut loc acum 30 de ani şi prima întâlnire a fost ok. laughing

| Axys a răspuns:

Buna primul meu sarut a fost la varsta de 18 ani atunci a fost o senzatie placuta la primul sarut si cher si acuma imi pare ca si primul sarut aahhh eu ador sami sarut pritesa si ia acelasi sentiment il are mai ales cand i atingi buzele simti o senzatie placuta te ia cu caldurile ce pot sa zic cand iubesti si esti iubit simti iubirea cu buzele a fost un sarut pasionalromantic cum ne place

| SparkleO a răspuns:

Salut.

reimul meu sarut a fost intr-un autocar, in drum spre Viena laughing))

stateam cu spatele catre oameni sa nu ma vada big grin

a fost epic, stii? exista un fel de electricitate care se bate cap in cap cu cea a partenerului si din ele rezulta extazul cae-ti intoarce sufletul pe dos...