| kira2 a întrebat:

Prin absurd....merge sa fii invizibil pe facebook...dar doar la o persoana? si la restul sa apari on?

4 răspunsuri:
| AleexNC a răspuns:

Da merge.
Dai click in chat pe contactul care vrei, apoi iti apare casuta aia unde ii scrii, si sus, dreapta in colt ai steluta pentru setari, dai click pe ea si iti apare acolo o optiune "turn off chat for x, y. " dai acolo si gata.

| kira2 explică (pentru AleexNC):

Si...daca e sa imi scrie ceva....imi apare?

| AleexNC a răspuns (pentru kira2):

Da, normal.

| SzbInfinite a răspuns:

Nuu e absurd, se poate.
Click dreapta pe contactul la care vrei să apari invizibil, apoi pe Stealth Settings şi Appear Permanently Offline to...
Succes; o3