| lolvere a întrebat:

Printre nazbatiile pe care le-ati facut care au fost cele mai traznite

4 răspunsuri:
| balonasdeguma a răspuns:

Poi aproximativ 99% din nazbatiile melle sunt facute la scoallahee hee
-nu mai aveam chef de ora de franceza si era cam intunecat afara era ultima ora m-am dus sa ard becuriilebig grin tot le aprinde'am si le inchide'am dar nu am reusit pana am iesit pe hol si am vazut un panou marehee hee ca vreo 20 de butoane erau toate la fel nici nu aveam idee care este pentru curenthee hee asa ca le'am apasat pe toate dupa profi incepeau sa'si mute clasele la etajul 1 ca sa poata sa isi faca orelelaughing m-am duc si am vazuth si la etajul 1 era tot un panou ca cel de sus si am apashat si acolope toate butoanele dar nu mi-am dat seama ca la etajul 1 era Cancelariahee hee si a inchis Pc'uri, Tv'uri Luminalaughing dupa am plecat acasa a2a zi am avut potin de tras ca sa iei din incurcatura ca aflasera toti cine inchisese luminabig grinin fine nu am patit nimic:d -Eram de serviciu pe clasa si trebuia sa duc cosul de gunoibig grin dar imi era o lene asa ca mi-am desfacut sireturiile de la adidasibig grin le'am legat la capete si am legat cosu de gunoi si l-am lasat josbig grin dupa ce'i de sub au deschis fereastra si mi'au luat cosul in fine nimic de data asta nu am patit nimicbig grin

-dupa ce am terminat orele trebuie sa plec acasa si eram in fata cu o prietena dupa imi zice acea prietena ca vineva imi pone un laser in fundbig grin m-am intors inapoi si am luat o fata la bataielaughing cativa prieteni ma tineau si tipau la mine sa o las in pace ca la cate prosti am facut poate ma exmatriculeaza eu nic tot o bateam pe aia a iesit profa de religie si eu injuram si altele m-a facut nesimtita si nu a mai zis nimic

-ma trecut o profa de franceza la tabla sa fac un exercitiu i-am zis ca nu stiu a inceput sa dea gura la mine am inceput sa o injur mi-a pus 2 incatalog dupa m-am dus in banca am inceput sa mananca acadea dupa mi-am luath gheozdanu si am plc de la ora eilaughing

-i-am bagat un picior in burta la un copil de clasa a5a de l-am pos jos atunci m-am certat raw cu dirigubig grin in fine am scapat si de asta

-am fost la teren sa jucam handball am batut-o pe una ca nu'mi placea mie cum vorbeabig grin

-m-am certat cu un baiat si la cati nervii aveam m-am dus am luat cosu de gunoi si la'm tornat in cap:d

am mai facut multe dracii dar ti'am zish catevabig grin

fundita?big grin

| sylvie a răspuns:

De ce intrebi asta? Vrei sa te inspire prostiile altora?laughing

| Stella a răspuns:

In clasa a5a mo enervat profa d mate ea vorbea da n-aveam treba si m-am gandit sa iau giozdanu si am plecat acasa ca n-am avut chef d mate

nu stiu ce nu mo convenit tot in a5a si i-am zis la dira ca-i nebuna laughing asa in fatabig grin

| Zâmbărici a răspuns:

Am mutat cu ajutorul varului meu masina lu' taicamio' din parcare si o cauta disperat fraatee.

Am rupt scaunul profesorilor si am pus un picior de forma, iar cand sa se aseze profa ditamai tancu' s-a dat cu cracii in sus iar noi eram pe jos de ras.

Am spart tabla de nervi[in loc sa dau intr-o persoana] iar cand am platit sa puna una noua chiar daca era exercitiul pe tabla veche eu scriam pe aia noualaughingsi le ziceam profilor eu macar scriu pe banii mei nu pe ai statuluilaughinglaughing.

Eram in ora de engleza si eram la tabla iar eu aveam telefonul in geaca, si cand am auzit ca bazaie[vibreaza]ca era fix langa perete, am inceput sa tip la colegi "bai nu va e rusine eu ma concentrez aici la tabla sa iau o nota buna iar voua va suna telefoanele de am si uitat verbul firar sa fie.Mai suna mai suna pana cand imi dau seama ca era telefonul meu laughinglaughing. A inceput toata clasa sa rada inclusiv profa'

Am impinso' pe femeia de serviciu pentru ca m-a luat de par si m-a pus sa sterg doar eu pe jos asta cand toata scoala ne jucasem cu apa la mine in clasa iar cand am vazut ca mai si comenta m-am dus si am injurat-o apoi am imbrancit-o:-s.laughing. A venit directoarea, dirigu'[care imi lua apararea bineinteles] si am pierdut o ora degeaba.laughingIar femeia de sevici incerca mereu sa ma prinda cu ceva mereu dar nu ii reusealaughing

Cand eram cu o prietena buna acasa, am geamul fix deasupra unui magazin alimentar iar cand ieseau oamenii aruncam cu oualaughinglaughing, pe unii in nimeream pe altii nu, dar cert e ca mama nu stia unde au disparut oualelaughinglaughing]

Sunt multe de spus dar ma opresc aicitongue