| NoahKaan a întrebat:

Probabil cu toții cunoașteți un băiat timid/mai timid. Vi s-ar părea ciudat daca acesta dintr-o dată și-ar da drumul? Adică sa zicem ca dintr-o dată, cand toti dansează, începe si el sa danseze ca toti ceilalti. V-ati dat seama la ce ma refer. Vi s-ar părea ciudat? Adică sa il stiti intr-un fel si sa il vedeti la un moment dat ca se schimba?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana aia 100% era timida când era mica, dar pe parcurs și-a dat drumul, doar ca nu a avut ocazia sa își arate adevărată fata pentru ca lumea i-a pus eticheta aia de timid/timida și asa l-au văzut toți. Iar în acel moment, când era la party și era atmosfera aia, a avut ocazia sa arate de fapt cum e. Dacă o cunoști pe persoana aia, nu o privi ca pe un timid. Crede-mă ca acea persoana își dorește sa nu mai fie văzută asa

| NoahKaan explică (pentru anonim_4396):

Era vorba de mine. Mersi mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoahKaan):

Și am avut dreptate în ce am zis? =)

| NoahKaan explică (pentru anonim_4396):

Cam da. Dar ti s ar părea ciudat sa il vezi dansând de exemplu, tu stiind ca el e timid?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoahKaan):

Nu, deloc

6 răspunsuri:
| ONR1R4 a răspuns:

laughing))) laughing))) eu n-am vazut n-am auzit an viata mea asa ceva deja ami imaginez cum ar fi facut mai ales an picioare laughing)))) laughing)))) laughing))) laughing))))

Mai facut sa rad atat de mult frate

| Piotra a răspuns:

Pe oricine care vrea sa se simta inclus, sa faca parte dintr un grup il vei vedea cu un astfel de comportament. Ca sa nu para pe de laturi va copia comportamentul celorlalti.