| youngandbeautiful a întrebat:

Problema...este ziua iubitului meu si i-am facut deja o scrisoare de 3 pagini aranjata frumos intr-un aspect vechi unde e toata povestea noastra. Insa mai vreau sa ii cumpar ceva si sunt in criza de timp si nici nu imi permit prea mult. Multe planuri au picat si o cam iau razna. As fi vrut sa ii gravez o bricheta frumos sa scriu intialele noastre "te iubesc" pe o parte si pe cealalta "forever" doar ca nu stiu daca o sa gasesc o bicheta mai ieftina sau ceva sa o pot face si ca plan de rezerva o sa gravez un breloc cu initiala mea pe care o sa eu dau lui si celalalt cu initiala lui il pastrez eu. Inafara de asta m-am mai gandit la ceva folositor are nevoie de web de muult timp mai ales ca are nevoie si cand mai vb cu prietenii sau cu mine. Si as mai vrea sa ii iau o doza de bere deoarece iubeste berea si sa pun o fundita. As mai vrea sa fac ceva insa nu stiu ce... vreo sugestie?

6 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Uite cum stă treabă. Cumpărăi doar 2 lucruri. Într-o relaţie (eros) nu mai contează sau cel puţin nu se mai uită la ce ii cumperi.Berea ii poţi lua oricând.Bricheta se termină gazul si o pune în dulap.Cel mai OK ar fi scrisoarea si un ursuleţ. Aceste 2 lucruri vor rămane pe veci in viaţa omului.Nu contează ce ii cumperi contează ca intre voi 2 sa fie o dragoste adevărată si ceea ce-i oferi să fie din toată inima daruit.

| cristimihailov a răspuns (pentru rater1994):

Daca cu adevarat vrea sa nu fie uitata ziua aia... Ii poate spune ca e gravida. Si a facut de trei ori teste de sarcina.

Atunci sa vezi ce moment emotional o sa fie.

Pariezi ca o sa ii tremure vocea de emotie?

| rater1994 a răspuns (pentru cristimihailov):

Stai stailaughing de la ziua de nastere pana la a fi gravida este cevatongue

| cristimihailov a răspuns:

O sesiune de streaptese sa nu mai reuseasca sa mearga drept...