| Audrey. a întrebat:

Problema mea este una destul de grava...Am parul scurt [ultima oara m-am tuns bob...asta a fost in iarna, deci a maicrescut]. Nu am nici cea mai mica idee despre cum sa il fac. Daca voi aveti, imi impartasiti si mie din ideile voastre?
Sa nu las intrebarea in aer:am parul cret natural... da, nu merge bob, insa am placa, pe care o folosesc din 3 in 3 zile. Tin sa mentionez ca imi sta ca naiba cu el cret.[Ma rog, nu e tocmai cret, dar a trecut de stadiul "ondulat"]. Indreptat, mi se pare prea clasic [big grin]. Aveti idei de coafuri pentru parul tuns bob[straight face]?
[Ah, am si drotlaughing].

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Asta e la tine problema destul de grava?laughing) Nu suna un pic cam dramatic? tongue

| yellowalien a răspuns:

Intelegem, intelegem, dar exprimarea ta chiar suna un pic cam prea dramatic, nu ti se pare? laughing
Daca tot ai agapa(banchetul cum ii spunem noi), poti sa te duci la un coafor, scoti la imprimanta una dintre pozele alea de la Georgiana si ii arati coafezei cum sa-ti aranjeze parulhee hee Of, of... laughing)
Distractie placuta la agapa! big grin

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Cand il ai indreptat, poti sa-ti faci spoof`ul ala sau cum s-o numi.Cand iti iei bretonul si-l prinzi pe spate cu o unflatura.big grin

Poti sa-ti faci si doua codite [ Daca ai >14 ani, nu cred c-o sa vrei. Dar cu parul scurt arata funky.]

Cand il ai cret, lasa-l liber. (:

| Audrey. explică:

"Poate asa o sa atratgi mai mult fete". By the way, sunt fatalaughing [lol]. Da, poate ca dramatizez putin, chestia e ca urmeaza agapa [cred ca am uitat sa precizez]. De asta e grava, pentru ca ziua ma descurc cu doua codite, cum zicea Stefi.
Intelegeti, intelegeti?laughing.

| Lopu a răspuns:

Foarte binebig grin.Eu zic ca tear sta bine cu bretonu ondulat intr-o parte si parul indreptat cu placa. Poate asa o sa atratgi mai mult fete
Succeskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa facem schimb de roluri? Sa rezolv eu in tacere problema ta "destul de grava" si sa te vad pe tine "evoluand" in locul meu?
Ce m-as distra!
Consulta-te cu coafeza ta! Ea stie mai bine!