| Korb a întrebat:

Problema sta cam asa: fata de care mi-a placut mie...si era cu altul.(care se purta orbil cu ea).a fost parasita si acum mi-a cerut iertare ca m-a refuzat pe mine..problema e ca eu nu as vrea sa fiu planul B.a fost parasita si sa cada acum in bratele mele..intrebare e: sa o iert si sa o primesc eu..sau sa ma razbun pentru refuz si sa-i zic adio?

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna ziua! De ce sa fii planul B al ei? happy Daca te placea 100% nu te refuza, acum cand a vazut ce a pierdut ii pare rau si vrea la tine. In primul rand, tu chiar vrei sa fii cu ea, dupa toate astea? Daca cel care s-a purtat urat cu ea, vine si isi cere scuze si etc, ea se intoarce la el si tu? Nu trebuie sa te razbuni, doar sa ii zici ca inca este confunza si nu isi cunoaste sentimentele si ar fi bine sa se gandeasca mai bine inainte sa faca pasul asta. Si inca ceva, "fata de care mi-a placut", cred ca stii singur raspunsul acum. happy O zi buna!

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă poți face o persoană fericită, de ce să nu?
Mai ales că poți avea și tu de câștigat din asta.

Multă baftă!

| melissaiss9922 a răspuns:

Buna. Aceiași problema am pățit-o și eu. cu fostul meu prieten..Asta o face pentru ca știe ca o poți ierta și profita de asta. sfatul meu este sa nu o ierți. pur și simplu arata-i ce a pierdut..asa cum a făcut prima data asa va face mereu. îți spun din propria experiență!