| Penumbra a întrebat:

Profesorii isi dau seama cand ii urasti sau cand ii admiri? Ca sa stiu daca trebuie sa ma feresc.

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Depinde ce gesturi faci fata de ei, cred ca isi dau seama, tu iti dai seama daca cineva te place sau nu, ca persoana?
Nu e nevoie sa ii "pupi in fund" ca sa te admire, dar nici sa te comporti obraznic, fi echilibrat/a si nu o sa ai probleme cu nimeni!

| Penumbra explică (pentru DAC):

Pai cred ca da, imi dau seama cand cineva ma place sau ma uraste. happy Si la partea a doua a raspunsului ai dreptate, desi eu oricum ma port normal.

4 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Isi dau seama doar nu`s prosti din pacate

| drhotzu a răspuns:

Pai hai sa vedem asa:
1.toti elevii sunt oameni
2.toti profesorii sunt oameni
3.toti oamenii isi dau seama cand sunt placuti sau nu.
rezulta: si elevii si profesorii stiu cand sunt placuti si cand nu!

| JustMeNck a răspuns:

Normal ca isi dau seama big grin