| Onutzyk a întrebat:

Profu nostru de romana - cel mai tare prof existent pe pamant - a facut preinfarct, fiind acum la reanimareeee crying

Cat de grav este preinfarctul, ca nimeni din clasele profului nostru nu va accepta alt prof? I don't want to see

Răspuns Câştigător
| anonimul_7689 a răspuns:

Preinfarct? Inseamna ca un ceag de sange a trecut prin "tubul de pompare " a inimi si s-a blocat. Nu e grav se poate face un EKG pe urma niste injecti care sa "diminuieze" "micsoreze " ceagul. P. S Nu am explicat in termeni medicali ca sa intelegi si tu.

1 răspuns:
| noNAME_1237 a răspuns:

O sa traiasca dar o sa urmeze si un infarct...