| TequilaCtxmuff a întrebat:

Prostia se ia? laughing Adica, daca stai cu niste persoane proaste poti fi considerata de catre ceilalti prost? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Poţi fi considerat prost dacă tu chiar crezi că eşti prost dacă stai cu proşti. Eşti prost atunci când îţi pasă de ce zic ceilalţi şi eşti constrâns de asta până în stadiul în care nu faci ceva de frica părerilor celor din jur... De ce? Pentru că eşti prost.

2 răspunsuri:
| aanitaa a răspuns:

Nu se ia prostia, nu neaparat daca stai cu o persoana proasta poti fi considerat si uh proasta aia se va observa din comportamentul tauhappy

| anyhylator a răspuns:

Nu prost, ci nebun big grinbig grinbig grin