| jjeleu a întrebat:

Provin dintr-o scoala cam naspa.bine cea mai rea din judet.In acest an m-am mutat la o scoala de top...Credeti ca unei fete iar putea fi frica de mine?
Pe net vorbim destul de mult insa la scoala e cam timida cel puin cu mine, insa cu vechii ei colegi e altfel, eu m-am integrat foarte bine in clasa insa cred ca ei ii este putin teama de mine, desi pe net cand am intrebat-o ce parare are despre mine mi-a zis numai lucruri bune.Pe internet parca m-ar placea un pic insa la scoala nu prea...

Răspuns Câştigător
| RawrLexa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, putem vb despre timiditatea ei, sau are ceva retineri ca sa o vada lumea cu tine, eu propun sa ai o discutia serioasa si sa o intrebi [ tot pe mess daca este mai deschisa ] de ce nu vrea sa vb si la scoala, cum vb pe mess, si pentru. a o crede sa iti zica a2a zi si al scoala privindute in ochii. :-)
na acum eu ti-am dat un sfat, faci cum doresti, toate cele bune. :*