| Stefiiii a întrebat:

Pss...bai urmeaza sa fie ziua mea de nastere si nu stiu ce sa fac thinking nu vreau sa mi-o aniversez:-& dar vreau sa fie ceva cu muuulta distractie si muzica si sa fie ceva special fara parinti si vreau si bautura si mai ales distractie :d vreau si eu niste idei pliiiiz urgent si rapiiid :X cel mai bun rasp primeste fundatongue

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Hmmm petrecere yupyyyy jocuri multe cum se intampla la majorate cu pedepsi.Aduna-ti prietenii, colegi de clasa si fa o petrecere in pijamale nu prea se fac la aniversari dar tare-s atractive si-apoi incepe-ti joaca!