| anonim_4396 a întrebat:

Pt baieti (dar valabil si invers): ati accepta o fata in grupul vostru, adica ati discrimina-o sau v-ati comporta cu ea ca si cu un baiat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am discrimina-o... cel putin nu noi...(nu grupul nostru)...big grin

| tweety_8071 a răspuns:

Sunt fatabig grin
.nu cred ca l-as discrimina, in grupul meu sunt doar fete.si ar parea putin ciudat sa apara si el pe acolo pe la cumparaturi sau cu noi pe la cosmeticalaughing
ma inteleg bine si cu baietii. dar un baiat in grupul meu de fete ar fi privit ciudat, de catre restul si poate si noi ne-am simti putin...jenate sa vb anumite chestii feminine in prezenta luibig grin.(ma refer acum la grupul de prietene, nu al gasca noastra in care sunt si baieti). daca ar fi in gasca nu cred ca ar fi privit ciudat, deoarece mai sunt baietitongue

| Silvia a răspuns:

Sunt fata...si normal ca as accepta un baiat in grupul din care fac eu, pentru ca nu suntem numai fetelaughing. Ba chiar eu ma inteleg mai bine cu baietii decat cu fetele si ar fi foarte ok.big grin

| unavailiable93 a răspuns:

Depinde. Unele fete sunt chiar de gasca, si ajugi sa nu le consideri fete la un momentdat, daca intra in gasca ta si se integreaza. O fata lipsita de inhibitii, deschisa si comunicativa, se va integra oricand, oriunde. Indiferent ca e o gasca de baieti, sau o gasca de fete. Dar cea mai mare problema este ca uneori, fetele se simt deranjate, cand sunt tratate ca un baiat. Adica nu in sensul acela, deschide-mi usa, lasa-ma pe mine sa stau jos, blablabla. In sensul ca de cele mai multe ori, si asta o stiu dupa mai multe intamplari la care am luat parte, fetele ajung sa se indragosteasca de un baiat din gasca, care le considera, doar amici, si asta chiar doare. Sa vezi ca cea sau cel la care ti cel mai mult, nu vrea decat o simpla prietenie, ca nu te remarca si dupa ce afla ce sentimente ai, incepe sa se poarte tot mai rece cu tine. E foarte foarte frustrant. Asa ca e bine ca fiecare sa fie la locul lui. Si revenind la intrebarea pe care ai pus-o, cum spuneam o persoana carismatica se integraza intotdeauna oriunde. Good luck, si ai grija ce alegi!