| Alina_7061 a întrebat:

Pt baieti! va plac fetele care fumeaza?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Nu,isi pierd din feminitate si nu stiu de ce, dar fumatul le inraieste cumva, le face ma irascibile.Nu-mi plac deloc, e cam stanjenitor sa vezi o fata bagand pachetul pe zi. straight face

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

O fată care fumează se numără printre cele mai scârboase imagini care le poți avea în fața ochilor, după părerea mea.

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Ai spus ceva de genul că o nu o să mai fumezi așa de mult, aproape deloc parcă. Mă rog. Oricum nu te-am văzut până acum și sincer sper să nu am ocazia să te văd fumând. Nu că ai tu ceva, pur și simplu nu suport să văd o fată care fumează laughing

| rater1994 a răspuns:

Nup si dacar fi cele mai sexy din lume nas sta cu ele happy

| Robert7186 a răspuns:

Nu prea. funda?

| crysstyann a răspuns:

Nu nu imi place arata oribil sa fumeze femeile nu as sta cu o astfel de femeie ca peste cativa anii sa se inegreasca la fata sa tuseasca sai cada dintii cum se intampla cu fumatoriii

| alexdj a răspuns:

Depinde! care fumeaza o tigara maxim 2 la un eveniment special(zile de nastere foarte importante,)sau botez dar asa foarte rar~! farte rar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hihi, @7h30. Acum știu cum să te sperii/tai pofta de mâncare big grin.

| jimmy_5738 a răspuns:

Da. atata timp cat nu fumeaza mai mult ca mine!