| anonim_4396 a întrebat:

Pt cei care au raspuns la intrebarea anterioara as vrea sa specific ce am uitat sa spun:acea fata stia ca trebuie sa tina secret iar cu el am facut-o prima data desi suntem de putin timp impreuna si acum m-a lasat balta dar asta e viata, am gresit si voi invata din greseli.(ps. uitati-va la ultima intrebare a mea ca sa stiti despre ce e vorba). Multumesc si fara misto-uri.

2 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Fetele ca fetele,dar el de ce s-a suparat asa,daca tinea la ea nu trebuia sa se desparta doar pentru ca a aflat lumea ca sunt impreuna sau poate ii era rusine cu iubita.
Draga mea,pe viitor ai grija cu cine te combini sa nu te lase balta din orice prostie ci sa te sprijine si atunci cand gresesti, dar crerd ca numai asta a vrut de la tine, sex.Si ai grija cui ii impartasesti secretele pentru ca o prietena iti poate fi cel mai mare dusman.Resemneaza-te si mergi mai departe dar casca ochii in viitor!

| rolly3342 a răspuns:

Ii e rusine cu tine sau ce (?) apropo cati ani ai?