| Nameless a întrebat:

Pt cei care au terminat clasa a 9-a la profilul chimie biologie : la biologie ce materie se face intr-a 9-a? Se studiaza ca si intr-a 7-a corpul uman?(sistemul osos, muschii, etclaughing Intreb ca sa stiu daca sa mai repet ce-am facut intr-a 7-a.

Răspuns Câştigător
| n3bunatica a răspuns:

Buna.eu am terminat bio-chimie si in clasa a 9 se face biologia plantelor cu denumirea pl in latina.si chestii de genu(nu e asa grea) iar de abia in clasa 11 se face anatomia corpului uman in detaliu