| oAdda a întrebat:

Pt cei cu IMVU. De cateva zile nu pot sa imi fac imvu, si au vrut si cateva fete sa imi faca si nici la ele nu a mers. Nu am facut nimic gresit pentru ca si ele si'au facut cont! Este ceva cu site'ul? Zice : IMVU was unable process your request. Numele a fost bun, ma gandeam sa pun xScorpiii si parola este cea care am pus'o si la celelalte conturi, deci e buna. De ce nu merge?

Răspuns Câştigător
| Dannyellaa a răspuns:

Pai inseamnaa ca nu mai merge site-ul sau asteaa dar oricum mi s`a intamplat si mie o data sao de doua ori. stay calcaa pentruu ca peste cateva zile o sa-ti meargaa iar love struck