| xZuzy a întrebat:

Pt cine joaca OurWorld.Mam reapucat de joc si acum daca vreaus a vand ceva zice "It looks like you are playing ona computer that we dont recognize. You will need to verify your email addres befor you can continue." si cand scriu dpa adresa de email sa o verifice si intru pe yahoo nu-mi apare niciun mesaj...am trimis si pe id p care am facut contul si pe altele. Ce sa fac? FUNDAAAA:X

2 răspunsuri:
| Geoops a răspuns:

Fa-ti alt cont.
Si la mine scria la fel si cand intram pe id nu aparea nimica si nu numai la ourworld ci la mai multe jocuri si mi-am facut la toate alt cont si a mers tongue

| xZuzy explică:

Da vreau contul asta ca am level 50 x_X