| xRbNx a întrebat:

Pt cine stie metin2:
Pe metin2 Arena am jucat ce am jucat (2 saptamani) si azi mi-a aparut o eroare cand deschid patcheru. Zice ca descarcarea fisierelor a fost sarita si ca patcherul incearca sa porneasca jocul fara update.Asta se inampla cand patcheru se incarca pana la jumate si apare eroarea.
Va rog care stiti spunet-mi si mie FUNDA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2arena este in lucru, va merge din nou peste cate-va zile

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Iti da eroare descarca-l din nou poate asa merge

| Boracay a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel...dar eu nu am apucat 2 saptamani..am instalat pentrut prima oara metinu..am intrat 5 minute si am iesit.a doua oara cand am intrat mi-a aparut si mie aceeasi eraore si nu mai pot juca!