| Raluca011 a întrebat:

Pt fanii Britney Spears. Stiti ca are concertul circus din moscow si dupa ce canta "i'm a slave for you" si inainte de "toxic" au pus niste melodii dar care nu sunt cantate de ea ...ma puteti ajuta sa aflu cine le canta... dau fundasad [va roog]

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Circus_Starring_Britney_Spears
Eu zic sa nu te mai intereseze chestiile astea.Acum va lansa un alt album, va pleca in alt turneu etc. :X De-abia astept. :X