| SpuFF a întrebat:

Pt fete mai mult: care dintre voi aveti frati mai mari? cum se comporta cu voi?!?!

~fratele meu se schimba mereu: acum e bun cu mine, peste 5 minute tipa si urla la mine! acum zice ca ma uraste peste 10 minute ca ii pare rau.straight face
~ m-am obisnuit dar cand e vorba sa imi dea ceva sau sa faca ceva pentru mine, incepe sa comenteze si sincer eu mereu face ceva pentru el pentru ca asa fac eu, sunt buna!

~la voi cum e? crying

Răspuns Câştigător
| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Pai eu nu am frati mai mari dar...sunt sora mai mare si eu fac asa cu fratii mei. Dar o fac deoarece:
ei sunt mai mici si gandesc altfel, iar pe mine ma enerveaza cum gandesc ei pentru ca...nah nu sunt maturi nu ca as fi eu dar...

uneori ma enerveaza atat de tare pentru nimic incat le spun si eu ca ii urasc si alte chestii apoi imi pare rau pentru ca nu a fost vina lor si imi cer scuze

nu imi place cand:vin dupa mine (cand sunt cu prietenii), cand comenteaza aiurea, cand vor sa isi faca dreptate dar...nu au dreptate, etc etc

nu pune la suflet asa sunt fratii mai mari gandesc altfel, si ii considera pe fratii mai mici "intrusi" in viata lor pentru ca...nu ii syiu de cand s-au nascut...:d

sper ca ai inteles macar o parte din ce am incercat sa-ti spun.:d

5 răspunsuri:
| SpuFF explică:

Eu mereu fac ceva pentru. el * scuzti-ma happy

| baaang a răspuns:

...thinking
eu ma impac bine cu el.winking
bineinteles ne mai certam uneori din fleacurioh go on
dap.stai linistita ca n-are cum sa te urasca...
happy

| AliiB a răspuns:

Mda.cam in aceeasi situatie sunt si eu. Eu am 15 ani si el 20.
Dumnezeuleeeee, deci de cand m-am nascut m-a tot chinuit. Niciodata nu m-a placut, doar cand a avut nevoie de ceva de la mine. Ma rog, si eu naiva il tot ajutam.si peste cateva ore din nou isi batea joc de mine. Ma rog, acum nici eu nu ma las mai prejos. devil
Partea buna la tine... din ceea ce am citit... e ca el macar isi cere iertare.hee hee

| SpuFF explică:

E dif. de 5 ani intre mine si el laughing

| CoCollino a răspuns:

Pai cati ani are fratele tau?