| teosbeos a întrebat:

Pti daca ai raspuns la o intrebare aici sa schimbi raspunsul? ca vreau sa schimb raspunsul la intrebarea cu parerea ta despre egalitatea dintre fete si baieti...

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Imposibil! nu le mai poti schimba.
daca vrei sa asculti un sfat bun, nu mai raspunde la nicio intrebare din acest oracol! nu pot spune mai mult! sunt cu ochii pe noi! "ei". atat... sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti. dar ai un termen limita. intri la "raspunsurile mele" si la intrebarea respectiva daca ai optiunea cu rosu " editeaza" il poti schimba. daca nu o ai, inseamna ca a trecut prea mult timp de cand ai postat acel raspuns si nu se mai poate modifica.

| teosbeos explică (pentru anonim_4396):

Scuze am uitat sa zic care intrebare... ma refer la intrebarile din oracol, scuze. dar sti cumva cum pot schimba raspunsurile?

| teosbeos explică (pentru RoyDupuis):

Naspa...

| teosbeos explică (pentru RoyDupuis):

Char nu se poate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru teosbeos):

Am modificat raspunsul anterior, citeste-l

| teosbeos explică (pentru RoyDupuis):

? in fine mersi de raspuns. si char nu poti spune mai multe? e un subiect interesant... si ei? cine? pe langa asta daca char crezi ca sunt cu ochii pe noi, oricine ar fi esti fraier. de abia acu te-ai prins omenirea a fost supraveghata din tot deauna, tradeaza intodeauna persoanele de la care te astepti mai putin. ha, asta e o sabie cu doua taisuri din multe privinte si un subiect ciudat la care nu trebuie sa te gandesti. de obicei cand aflii prea multe ai de suferit, patesti un pret, experienta. asa mai simplu nici nu te gandesti. e mai bine sa nu stii ce sa si se intampla! si pe langa asta deja stim prea multe. doar nu crezi ca toate povestile, filmele si multe altele, sunt loate din aer. se inspira din adevar char daca sunt si amestecate cu multe mincuni. din principiu cand sunt foarte multe lucruri spuse e mai simplu sa ascunzi un adevar intr-o mare de minciuni.

| RoyDupuis a răspuns (pentru teosbeos):

Imposibil! nu le mai poti schimba.
daca vrei sa asculti un sfat bun, nu mai raspunde la nicio intrebare din acest oracol! nu pot spune mai mult! sunt cu ochii pe noi! "ei". atat... sad